Czy Twoja firma jest gotowa na Big Data?

Mimo swojej gigantycznej uniwersalności systemy Big Data nie rozwiążą wszelakich problemów związanych z analizą informacji. Dlatego też przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu pilotażowego wdrożenia wskazane jest, byś zastanowił się, czy nowiusieńkie podejścia analITyczne dostarczą twej jednostce pożądanej wartości.

Przydatne wskazówki dla osób, które chciałyby wybrać się w zimie na narty.

Jedną z najpopularniejszych form rozrywki w zimie są wyjazdy na narty. Tak naprawdę nasz kraj praktycznie całą część południa wypełnioną ma wspaniałymi górami, w których oczekuje bardzo szeroka propozycja dla wszystkich miłośników tego sportu. Jeżeli ktoś będzie chciał, to wybrać się również może nieco dalej na południe. Już u naszych południowych sąsiadów są także doskonałe warunki do jeżdżenia na nartach, a przecież całkiem niedaleko leżą też Alpy, oferujące jeszcze więcej.

Ciekawe sportowe rozwiązania

W dzisiejszych czasach ważniejsze od wyników są stroje sportowców amatorów, to jakich aplikacji używają, by pokazać, że ćwiczyli. Oczywiście, jeśli kogoś może mobilizować do ćwiczeń nowa oryginalna bluza lub super inteligentny zegarek z milionem funkcji to nie ma w tym nic złego. Jednak, kiedy już wybieramy markowe rzeczy to warto wybrać sportową firmę, która jest bardzo znana od lat, taką firmą jest Adidas.