System do fakturowania dostępny w Internecie.

,,X” to dobrze przygotowany, adekwatny do obowiązujących zasad, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla urzędów rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz małych firm. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnych formularzy.

Jak sprawnie dokonać rozliczenia PIT? Program pozwalający na rozliczanie podatku bez stania w kolejkach.

Dokonywanie rozliczeń PIT jeszcze tak dawno było szczególnie męczące. Spędzanie czasu w kilkunastometrowych kolejkach do różnorodnych ‘okienek’ irytowało wielu interesantów, którzy pragnęli mieć za sobą wykonywanie obowiązkowych formalność. Dzięki nowoczesnym technologiom nie musimy już tracić czasu na marnowanie czasu w kolejkach, gdyż poszczególne formalności dotyczące rozliczeń PIT mamy możliwość dokonać przez internet.

Nietypowe pomysły dla działalności gospodarczych

Faktoring. Usługa mało jeszcze powszechna w Polsce, acz coraz bardziej doceniana przez przedsiębiorców. Faktoring jest przede wszystkim formą finansowania i zapewnienia płynności finansowej, toteż sposób działania jest jak najbardziej oczywisty. Po pierwsze, oferuje firmom środki potrzebne do ich funkcjonowania.