System do fakturowania dostępny w Internecie.

,,X” to w pełni funkcjonalny, adekwatny do najnowszych przepisów, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla urzędów rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego i niewielkich przedsiębiorstw. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnorodnych formularzy.

przykładowa faktura

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Program do wystawiania faktur online to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Faktury wystawiać można bezpłatnie i bez żadnych limitów. Specjalny certyfikat bezpieczeństwa gwarantuje, iż wystawione faktury i zapisane na nich informacje nie będą odczytywane przez osoby do tego nieupoważnione. Faktury online znajdują się w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich kopie wykonywane sa na bieżąco. Zmniejsza to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie mając stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie w danej chwili przebywasz. By posiadać dostęp do programu wystarczy tylko dostęp do Internetu. Polecamy także artykuł:

Program ten jest niezwykle intuicyjny i łatwy w użyciu. Program do faktur on-line nie wymaga żadnej rejestracji.

Jeśli objaśniana problematyka jest dla Ciebie pomocna, sprawdź poza tym więcej szczegółów ostrowski kancelaria tu – te wiadomości także nie mogą pozostać pominięte.

Utworzyć można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca czy też rachunek online.

W każdej chwili możesz nanosić poprawki na własne faktury online. Wyszukiwarka znajdzie też kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany tudzież wysłany do niego dokument. Dzięki tego programu błyskawicznie możesz też skontrolować wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Będziesz wiedział, z którymi firmami lepiej nie robić biznesów. Wzór faktury jest czytelny. Oprócz tego program sam obliczy kwotę VAT, utworzy poprawną klasyfikację towarów czy usług oraz zbuduje bazę danych – kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie zostały zapłacone w terminie same informują o przeterminowanej płatności.
Program do faktur jest stale modernizowany przez zespół fachowych księgowych.
W każdej chwili możesz mieć pewność, że dokumenty są dobrze ponumerowane, odpowiednio wyliczone oraz bezbłędne z punktu księgowo-podatkowego.
Oprócz tego wsystemie jest moduł Kadry i płace, który daje możliwość:
– zawieranie umów na dowolną formę zatrudnienia z pracownikiem;
– przejrzyste prowadzenie ewidencji pracowników;
– ustala pensje, uwzględniając przy tym różnorodne dodatki płacowe;
– sporządzanie deklaracji podatkowych i ich wysyłki w formie elektronicznej.
By zdobyć więcej dodatkowych informacji zapraszamy na naszą stronę WWW lub do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z