Gdzie chcielibyście spędzić podróż poślubną? Przekonajcie się, że spełnienie Waszych marzeń jest w zasięgu Twej ręki!

Podróż poślubna to z pewnością jedno z najwSPAnialszych wydarzeń w życiu. Jeśli zdecydujecie się na przeznaczenie na nią większej ilości pieniędzy, możecie zafundować sobie wspaniałe przeżycia, które będziecie wspominać jeszcze przez mnóstwo lat!

Na co dokładnie się zdecydować?
internecie
Oczywiście wiele zależy od tego, czy wolicie aktywny sposób spędzenia wakacji czy też marzy Wam się błogie lenistwo i dobre drinki gdzieś na pięknej plaży. My chcemy najbardziej polecić Wam Azję – to fantastyczny sposób na spędzenie przepięknych chwil. Jeśli chodzi o takie bajeczne wycieczki Tajlandia bez wątpienia nie ma sobie równych. To znakomicie miejsce na zwiedzanie, a także na spędzenie miłego czasu na plaży. Jeżeli chcecie dołączyć akcent sportowy do swojej wycieczki Wietnam będzie niezłym kierunkiem – co więcej, bez wątpliwości nie musicie wybierać wyłącznie jednego kraju, lecz możecie odwiedzić Tajlandię i Wietnam równocześnie! Zazwyczaj turyści decydują się również na zwiedzenie bardziej egzotycznej Kambodży.

Na jakie koszty powinniście się nastawiać?
Zazwyczaj takie wczasy kojarzą nam się z wielkimi kosztami, jednak jeśli zorganizujecie wszystko samodzielnie, możecie być naprawdę miło zaskoczeni. Tajlandia wycieczki (urlop w Tajlandii) w biurze podróży potrafią być naprawdę drogie, wystarczy jednak parę chwil spędzonych na ciekawych forach internetowych. Szybko dowiecie się, jak samodzielnie zorganizować taką wycieczkę za ułamek podobnych kosztów.

Jeżeli chodzi o fakultatywne wycieczki Wietnam z pewnością będzie najtańszy – nawet z polskich zarobków jesteście w stanie zapłacić sobie fantastyczne warunki lokalowe oraz świetne jedzenie (pizza) (fajne wycieczki do Wietnamu). Zwykle to właśnie jedzenie jest tym, co najbardziej wspomina się z wycieczki po Azji – jeśli lubisz azjatyckie smaki, bez wątpienia powinieneś tam jechać!