Najlepsze miejsce na przyjęcie weselne – sala bankietowa, restauracja i hotelik w jednym.

Najbardziej oblegane restauracje na duże wesela i kameralne imprezy weselne to takie, które zagwarantują sporo przestrzeni, wyśmienity catering a dodatkowo miejsca hotelowe dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy takie miejsce niedaleko od Wrocławia?

Catering

Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, proponują dużą liczbę miejsc, w których możemy zorganizować niezapomnianą imprezę. Wspaniała restauracja restauracja sopot nad morzem w Brzegu Dolnym (restauracja i noclegi -sprawdź)

zorganizuje dla nas przyjęcie zarówno na trzydzieści, jak i na 300 gości, bo posiada okazałą, klimatyzowaną, zaprojektowaną ze smakiem salę bankietową. Niezaprzeczalnym plusem restauracji jest to, że sala jest zlokalizowana na parterze, a na piętrze, w apartamentach, możemy zakwaterować naszych przybyłych gości weselnych, dlatego dodatkowy hotel mamy z głowy, a komfort pobytu zwiększa się maksymalnie.

My także możemy spędzić noc w apartamencie, szczególnie jeśli planujemy poprawiny następnego dnia. Całą oprawę naszego przyjęcia i ustrojenie sali możemy uzgodnić bezpośrednio z menadżerem restauracji, który podgląd na salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, ale możemy również zgłosić wcześniej nasze sugestie i dobrać kolorystykę na przykład do ozdób pary młodej. Jeśli nie mamy drygu i nie czujemy się dobrze w tej materii, postawmy całkowicie na doradztwo kwiaciarni albo firmy zawodowo organizującej imprezy. Jeśli chodzi o catering, restauracja zagwarantuje nam nie tylko wyśmienite menu podczas całego naszego przyjęcia, ale też zaproponuje naszym gościom śniadanie i catering na poprawinach.

Pokój hotelowy

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Kompletne menu, które pojawi się na weselnym stole, możemy uzgodnić dużo wcześniej z szefem kuchni i dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać zdaniu szefa kuchni, który zestawi menu odpowiednio do imprezy oraz naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno sezonowa dostępność produktów (szparagi, truskawki, agrest), jak i preferencje maluchów albo osób starszych. Warto przygotować również symboliczne upominki jako podziękowanie dla naszych gości, na przykład w postaci pięknie zapakowanego wyboru ciast oraz butelki dobrego wina.

Restauracja w Brzegu Dolnym a szczególnie to miejsce eleganckie, w którym na pewno warto zorganizować niepowtarzalną imprezę i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez chwilę nie będziemy się martwić, że coś pójdzie nie tak, a po naszej imprezie niejednokrotnie będziemy chcieli tam wrócić.