Bułgaria last minute, a Cypr last minute – czyli, w jakim miejscu najlepiej udać się na wakacje w ostatniej chwilce

Pragnąłbyś zorganizować sobie wakacje, ale nie masz jak? Skorzystaj z opcji „last minute”! Z naszej stronki polecamy parę lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś mocniej szczegółowego – miasto Costa Brava w Hiszpanii!

Ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy zagraniczne last minute są już od bardzo dużo lat niewiarygodnie popularne orz żadna osoba w tej chwili się im nie dziwi. Forma sposobu tego rodzaju zdobycia biletów bywa idealnym wyjściem, kiedy nie posiadamy jak zaplanować wakacji, albo czekamy na swego rodzaju „okazję” otrzymania tańszych bilecików. My z naszej stronki możemy polecić czas wakacyjny wewnątrz Bułgarii orz na Cyprze, w których to dzięki owej formie sprzedaży bilecików, będziesz mógł się zrelaksować wewnątrz cudownego atmosferze i to zwykle nawet za połówkę kwoty, albo mniej! Pamiętaj – w dobry sposób się zastanów nad wyborem, a potem czekaj na oferty, które łatwo znajdziesz na stronkach typu wakacje.pl albo booking.com!

Pobyt

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o czas wakacyjny w ciepłej Hiszpanii, to z czystym sumieniem możemy polecić wakacje Costa Brava last minute (zobacz: izrael last minute) – sprawdź co oferuje Ecco Holiday! Daj się ponieść magii tego konkretnego lokalizacji, które wewnątrz polskim tłumaczeniu oznacza: Dzikie wybrzeże, albo Urwiste wybrzeże. Nazewnictwo nie jest wyssana z paluszka, albowiem Costa Brava położone jest zaraz przy morzu śródziemnym, w graniach Katalonii.

Costa Brava ma w posiadaniu niewiarygodnie wiele kurortów, które bywają rozdzielone pod względem należenia do konkretnej „części” Costa Brava, a są to: północna część – comarce Alt Empordà (kurorty to w szczególności: Portbou, Colera, Llançà, El Port de la Selva), środkowa – wewnatrz comarce Baix Empordà (L’EstartIT, Pals, Begur), oraz południowa – która się znajduje w comarce Selva (Tossa de Mar, Lloret de Mar, oraz Blanes).