W obecnych czasach już nikogo nie szokuje, że jesteśmy zaczepiani przez reklamy na ulicach

Jest wiele rodzajów reklamy. Zauważamy je niemal wszędzie – w TV czy na zewnątrz. Po drodze do pracy mamy szansę zobaczyć normalne nośniki z ogromnymi reklamami.

produkt

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com
Nowocześniejsze reklamy istnieją w wersji tabloidów. Są one jasne i widoczne nawet po zmroku.
program komputerowy

Autor: Svebor Prstacic
Źródło: http://www.flickr.com

pokój w hotelu

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy zainwestować w telebim Warszawa Aleja Jana Pawła II wydaje się być świetnym miejsce. To szalenie zatłoczona ulica, gdzie każdego dnia przewija się wielka grupa osób. Dzięki temu nasza reklama (kasetony reklamowe Kraków) odniesie spory sukces. W pobliżu tego tabloidu znajduje się dworzec PKP oraz galeria handlowa. Są także przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Usytuowanie swojej reklamy na telebimie w centrum miasta sprawi, że będziemy niezwykle widoczni. Jest to wszakże główny zamysł reklamy, ponieważ zwiększa to szansę na dużą sprzedaż, a to przecież znaczy – większe zyski.
Nie tylko duże metropolie mają prawo mieć telebimy. W ten rodzaj reklamy możemy także inwestować w małych miastach. Jeżeli mamy swój biznes na przykład w rejonie lubelskim, możemy inwestować w telebimy nie tylko w stolicy województwa – w Lublinie, ale także choćby w Chełmie lub Zamościu. Toteż jeśli chcemy zainwestować w telebim Krasnystaw jest też dobrym miejscem, aby rozwijać swój biznes.

Małe miasto oznacza nie tak dużą konkurencję i może paradoksalnie oznaczać większe zarobki.
Telebimy to świetny sposób reklamy. Jest zauważalny z daleka. A złapanie zainteresowania potencjalnego klienta jest najistotniejsze w tej gałęzi.