Najlepsze lokalizacje do wynajmu lokali we Wrocławiu

Koszty lokali od dłuższego czasu ostro maleją. Obniżka jest widoczna również w wypadku budownictwa willowego.

Koszty wynajmu lokali i pokojów zmalały w porównaniu z zeszłym rokiem. Czas urlopowy jest najtrafniejszą porą na znalezienie czterech kątów, bo w październiku startuje rok akademicki, a to przekłada się na wyższe koszta. Jeśli chodzi o lokale do wynajęcia we Wrocławiu to właśnie to miasto jest w peletonie najkosztowniejszych ośrodków miejskich w państwie. Za kawalerkę we Wrocławiu płaci się ok 1300-1400 zł. Opłaty za pokoje dla uczniów szkół wyższych wynoszą około 600 złotych miesięcznie.

Przykład otwartej przestrzeni pracy w biurze

Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl

Uśredniona cena, którą musimy płacić za wynajem lokum we Wrocławiu, sięga 2100 zł. Jednakże koszta są różne w zależności od rejonu. Wenecja Północy dzieli się na pięć głównych dzielnic, które są często błędnie utożsamiane z osiedlami. Najkameralniejszą dzielnicą, a równocześnie najbardziej kosztowną, jest oczywiście Stare Miasto. Za trzydzieści dni mieszkania w lokum wyłożymy w niej mniej więcej 2700zł, a wynajęcie garsoniery to koszt o prawie tysiąc złotych mniejszy. Jądro metropolii to świetny punkt dla biur i siedzib przedsiębiorstw. Sprawdzając wynajem powierzchni biurowych we Wrocławiu to wiele firm utrzymuje zbliżone cenniki, co reszta Polski, nie uwzględniając Warszawy.

Przykład nowoczesnego biura

Źródło: lodzdesign.com

Na drugim stopniu w zestawieniu cen mieszkań jest Śródmieście. Trudno się dziwić, bo w tej dzielnicy spotkamy wiele przyjemnych osiedli, zwłaszcza na terenie Wielkiej Wyspy. Jest to płd-wsch. część metropolii, pełna dawnej architektury i dużych parków i łąk nadodrzańskich. Niedawno w sąsiedztwie ZOO zbudowano nowoczesne osiedle mieszkalne, które jest dość popularnym wyborem. Na Biskupinie i Sępolnie ceny za m2 są najdroższe w całym mieście. Najtańsze lokale do dzierżawy znajdziemy w dzielnicy Psie Pole.

Jeżeli masz ochotę poznać zagadnienie, to zachęcamy Cię do przeczytania opisu, który opracowaliśmy pod tym linkiem. Tam zawsze zamieszczana jest bieżąca wiadomość (http://purevent.pl/montaz-rekuperacji/).

Tu za mieszkanie 30 dni w kawalerce zapłacimy średnio 1250 złotych, a za większe lokum prawie półtora tysiąca.

Wszystkim pragnącym wyszukać mieszkanie we Wrocławiu rekomenduję pośpiech. Opłacalna sytuacja na rynku mieszkaniowym nie będzie trwać w nieskończoność, a już za parę tygodni chmary młodych ludzi wyruszą w poszukiwaniu czterech kątów.

Źródło: nieruchomosci.surfland.pl