Dokąd na wakacje?

Chociaż Bałtyk nie może się pochwalić pocztówkową urodą, każdego lata przyciąga na swoje wybrzeże tysiące turystów. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Rewal, Gdynia, Sopot czy Ustka to nadal najczęściej odwiedzane polskie kurorty. Nie dziwi nas ten fakt, z racji iż urlopowicze najchętniej wybierają znane i popularne nadmorskie miasta, a te z każdym rokiem przyciągają rzeszę turystów.

morze Bałtyckie

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wszyscy jesteśmy skazani na kilometry parawanów na plaży oraz gromadki roześmianych dzieci? Oczywiście, że nie.

Ruszaj do sedna i przeczytaj przykłady (https://hamsterpolska.pl/automatyczne-toalety-wolnostojace/) na omawiany temat na innych witrynach – zapewne Cię pochłoną kompletnie. Sprawdź to koniecznie.

Mało kto wie, iż nad polskim morzem są miejsca, gdzie swobodnie można wypoczywać w ciszy i spokoju ( źródła). Polska posiada wiele wspaniałych, niedużych wsi i miasteczek, które oczarowują turystów ciszą i serdecznością mieszkańców. Wśród wielu znanych miejscowości znajdują się małe osady rybackie i wsie, gdzie uciekniemy od zgiełku dużego miasta, by rozsmakować się w cichej i czystej plaży pozbawionej tłumu ludzi. Do takich miejscowości na pewno zaliczyć powinniśmy np.: Piaski, Chłapowo czy Sianożęty.

Proponujemy więc by już dziś zainicjować poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego (opcje wyjazdu na wczasy 2016). Pomyśleć czy lepiej poczujemy się w domku usytuowanym w lesie, czy też w eleganckim hotelu spa. Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: wakacje 2016, a zobaczymy bogatą listę ofert, z której na pewno wybierzemy właściwą.

Moda i łatwa dostępność wycieczek zagranicznych sprawiły, że sporo z nas zaniechało wyjazdów nad Bałtyk. A to błąd albowiem wakacje nad Bałtykiem 2016 to nie jedynie drobny piasek, ale też klimat, który idealnie wpływa na nasze zdrowie. Takie wakacje łączą więc przyjemne z pożytecznym – wypoczynek, ale także podreperowanie zdrowia – szczegóły i terminy.

Wczasy nad Bałtykiem 2016 nie muszą być jednoznaczne z zatłoczonymi plażami, wołającymi sprzedawcami popcornu czy parawanami. Możemy to zmienić. Musimy tylko odkryć spokojny, malowniczy zakątek. A tych nie brakuje.