Wyprawa firmowa do Berlina – na które biuro podróży się zdecydować?

Wyprawy integracyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz częściej wybierana forma motywacji podwładnych przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług poświęconych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1Na początek zbiórka pod firmą i wyjazd z Wrocławia w kierunku Berlina.Po przyjeździe grupa zostanie natychmiast zakwaterowana w Leonardo hotel Berlin i uda się do przyhotelowej restauracji na obiad.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Kolejny punkt programu to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. Na wieczór zaplanowana jest uroczysta kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie wcześniej uzgodnione z organizatorem) restauracji.

Dzień 2Po porannym posiłku przewidziany jest spacer po Berlinie: na pierwszy ogień Brama Brandenburska. Dalej zwiedzanie Reichstagu, gdzie w miarę możliwości wejście na taras widokowy w oszklonej kopule parlamentu. Później spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można podziwiać m.in.http://www.questcm.pl/wyjdz-z-paradygmatu-linearnosci/ nielinearnośćFontannę Przyjaźni oraz górującą nad placem wieżę tv Fernsehturm. Po drodze warto zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej piękne wnętrze. tuż obok katedry mieści się Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Niezliczone dekoracje i pokazy przenoszą gości w świąteczny świat. Swoje arcydzieła przedstawiają tutaj wielcy malarze i wielu innych rzemieślników. Goście mogą na własne oczy zobaczyć jak powstają urzekające rękodzieła. Na scenie można podziwiać występy wielu artystów, takich jak np. połykacze ognia oraz wykonawcy muzyki Gospel. Mistrzowie kuchni prezentują rozmaite potrawy, które zachwycą podniebienie niejednego turysty. Wszystko to oferują nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto trzeba skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum znajduje się na trzech piętrach kamienicy przy Friedrichstraße, obok starego posterunku Checkpoint Charlie. Mieszczą się tu wielorakie eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę zaczęło się w XVII wieku i której północne skrzydło ukończono w 1746 roku, zniszczona w czasie wojny. Teraz odnowiona, zachwyca turystów swoimi pięknymi wnętrzami. W szczególności konieczna polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia azjatyckiego. Za zamkiem znajduje się wspaniały ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum prezentuje eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na koniec powrót do hotelu i kluczowy posiłek w pobliskiej restauracji. Jako ostatni punkt – wyjazd do domu. Na następne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Zobacz też: