W jaki sposób współczesne technologie zaczęły być wykorzystywane przy najróżniejszych gadżetach reklamowych

Jeszcze niedawno wśród najróżniejszych reklamowych gadżetów dominowały kubki, długopisy czy papierowe kalendarze. Jednak aktualnie trochę się to wszystko zaczęło zmieniać, ponieważ w wielu przypadkach wśród tego typu drobiazgów pojawiają się różnego rodzaju elektroniczne sprzęty.

Jedną z ostatnich nowości, jakie zdobywają coraz większą popularność, są video broszury reklamowe. Będą one w sobie łączyć typową funkcję broszury, z kartkami do otwierania, z nowoczesnymi rozwiązaniami. To znaczy w tego typu umieszczone są wyświetlacze, na których można wyświetlać dowolne obrazy. Wideo broszury wyposażone są także w port USB, nieduży głośniczek i wbudowaną pamięć, dzięki czemu możliwości ich wykorzystania są naprawdę spore. Za pomocą pendrive i odpowiednich programów można na nich załadować krótki film reklamowy, a następnie takie gadżety przekazywać klientom. Bez wątpienia tego typu nowoczesne formy reklamowe mogą zrobić spore wrażenie, a równocześnie sprawiają, że firma która je daje z pewnością będzie odpowiednio zapamiętana – nie przegap.
miasto we mgle

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com
kadr - firma

Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle popularnymi gadżetami są również różnego rodzaju pendrive reklamowe. Obecnie ich ceny znacznie zmalały, na rynku pojawiło się mnóstwo produktów rozmaitych firm, więc koszty przestały być jakąś dużą przeszkodą. A taki nieduży pendrive reklamowy cennik cennik usług księgowych pełna księgowość bardzo dobrze nadaje się na upominek firmowy czy konferencyjny gadżet. Taki pendrive obowiązkowo powinien mieć wydrukowane logo firmy, ale to też obecnie nie stanowi problemu. Przez to, że będzie to prezent praktyczny, z jakiego klienci będą czasem korzystać, to na pewno dobrze wpłynie to na to, że dana firma będzie zapamiętana. Pendrive reklamowe oferowane są w ogromnej ilości wzorów i modeli. Oprócz zwykłych, prostokątnych z nadrukiem są również oferowane w różnych ciekawych kształtach – skocz.

Nie ma żadnych problemów, żeby zamówić takie gadżety mające kształt skrzydeł samolotu, puszki coca coli czy jakiejś sylwetki. A taki niebanalny upominek na pewno uatrakcyjni każde firmowe spotkanie czy też konferencję, na której będzie rozdawany.
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Bez kategorii Tagi , ,