Wyznaczanie trasy podróży online

Internetowy lokalizator działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i wciąż jest jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie położenia różnych miejsc.

Ponadto lokalizator oferuje bardzo przydatną możliwość wyznaczania podróży z punktu A do punktu B. Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne wszystkim, ponieważ podróżnik dostaje możliwość określania trasy komunikacji miejskiej w miastach Polski jak i własnym pojazdem a nawet pieszo.Gdy określimy sobie np. trasę z jednej miejscowości do drugiej, to otrzymujemy nie tylko mapę z wyznaczoną trasą przejazdu ale i szacowany okres „wycieczki” i długość całego odcinka. Można także drukować cały plan jazdy wyliczony w punktach. W ten sposób nikt nie jest w stanie zbłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji.Natomiast gdy określamy sobie trasę w mieście za pomocą komunikacji publicznej wielkich miast Polski, to system dokładnie wyświetli linię tramwajową czy autobusową wraz z czasem wymaganym na jazdę i podróż pieszo. Z takimi szczegółowymi informacjami, pasażer nie ma możliwości zgubić się w mieście, które może być dla niego zupełnie nieznane.

Po wejściu na stronę Zumi użytkownicy mają możliwość nie tylko dokładnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także analizowania wyników wg konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy jedynie wskazać słowo kluczowe i miejscowość czy obszar funkcjonowania interesującej nas firmy typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. Ostatecznie dostaniemy pełną lokalizację wizytówek na mapie województwa wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi.pl to także serwis posiadający bogaty katalog map obejmujących teren całego kraju a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co istotne te mapy można obejrzeć w kilku wariantach (w tym także w satelitarnej). Użytkownik korzystający z tej opcji ma także możliwość zlokalizowania w obrębie wybranej mapy konkretnych obiektów (np. kulturalnych, gastronomicznych) lub atrakcji takich jak plaże, wypożyczalnie różnego rodzaju sprzętu ubezpieczenie maszyn itp.

Lokalizowanie obiektów jest także realne przy użyciu telefonów komórkowych. Trzeba tylko skorzystać z programu „Zumi Lajt” a potem doprecyzować zapytanie do wyrazu charakteryzującego dany cel oraz wskazać dogodną lokalizację. Tworząc zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapce.

Serwis Zumi posiada dodatkowo dużą bazę ogłoszeń nieruchomości znajdujących się na terenie Polski. Mamy możliwość wyszukać tam mieszkania, domy, działki zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka wewnętrzna jest w stanie przedstawić korzystne oferty, które odpowiadają szukającemu. Ilość ofert w portalu z pewnością usatysfakcjonują każdego