Dzięki kamerze sportowej ma się możliwość efektywnie filmować swoje wyczyny ekstremalne

Sport jest zajęciem obfitującym we wrażenia i interesującym, zapewnia wiele fantastycznych doznań. Niektórym sportowcom zależy na tym, aby swoje dokonania sportowe zapisać i móc później oglądać na spokojnie, wymieniać się przeżyciami z innymi wyczynowcami lub najzwyczajniej mieć pamiątkę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się kamery sportowe. Bywają one idealne w przypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Tego typu kamera powoduje, że robienie filmów na wszelkiego rodzaju wyjazdach jest o wiele bardziej przyjemne. No dobra, to jakie kamerki są moim zdaniem godne sporej uwagi? To znaczy nie twierdzę, iż może jestem wielkim znawcą, jednakowoż myślę, że mogę zarekomendować coś porządnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Początkowo chciałbym polecić szczególnie kamerkę marki Sony, lub GoPro Hero 4 Silver. Akurat według mnie sony action cam jest chyba pod każdym względem doskonałą kamerką sportową. Zabrałem ową kamerę na swój wyjazd w Tatry – chodzenie po pięknych górach z tą kamerką spowodowało, że posiadam w tej chwili piękne filmy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie nowe zajmujące notki na frapujący Cię dział. Przejdź do następnego wpisu i czytaj wpis torebka kopertówka.

Jakość filmu jest bez żadnego cienia wątpliwości kapitalna, no coś wspaniałego! Na udźwiękowienie również nie mam najmniejszego prawa się uskarżać. Co prawda zbytnio tanio to nie jest, ale ciężko uważać, że natrafimy na bardziej wskazaną opcję. Tzn. następny produkt, który chcę nieco opisać również jest godny uwagi…

Fachowcy są jednakże zgodni, że najlepsze kamery gatunku Point-of-View, tworzy firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero. Debiutujący w roku 2014 model GoPro Hero 4 black (camonboard.pl/gopro-hero4-back.html) może pochwalić się wybitnymi właściwościami, które umieszczają go w ścisłej czołówce. Kamera ta jest dość kosztowna, jednak może pochwalić się bardzo dobrymi cechami, między innymi wysoką prędkością filmowania w wspaniałej jakości, elektronicznym stabilizatorem obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz wyświetlaczem dotykowym.