Upominek z wyższej półki. Co kupić dawno niewidzianej osobie?

Kupić fajny i dopasowany gadżet facetowi, to sztuka. Każdy, kto próbował ten wie, że nie jest to bułka z masłem. Czym najlepiej się kierować? Można zakupić prezent dla znajomego myśląc o tym, czym trudni się on na co dzień. Możemy nabyć piękną, skórzaną torbę lub portmonetkę albo elegancki zegarek z bransoletą.

Rower

Autor: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com
To upominki ponadczasowe, które zdadzą egzamin zarówno w przypadku młodych osób, jak i tych starszych. Tylko wybierzmy modele, które są zrobione z trwałych, wytrzymałych tworzyw i nie będą postarzać obdarowanej osoby. Jeśli znamy go trochę lepiej, postarajmy się wybrać gadżet powiązany z jego hobby. Jeśli kręci go kultura, na pewno będzie zachwycony kiedy dostanie jedną z najnowszych książek polskich albo zagranicznych popularnych autorów – przejdź tutaj.

Wybierzmy coś nowego, lecz nie z półki „bestseller”. Jeżeli jest to IT i nowinki techniczne – zapoznajmy się z asortymentem producentów takich jak Gigabyte czy Genuine. Mężczyźni kochają męskie zabawki i gadżety, więc możemy zaryzykować i kupić coś do roweru (na przykład torbę na rower stojaki do rowerów marki Giant czy pompkę Genuine) – www, praktyczne przedmioty do mieszkania (sprytne organizery, pakowne pudełka, suszarkę Gimi) lub jakiś zdalnie sterowany pojazd. Jeżeli całkiem nie mamy pomysłu co kupić, zdecydujmy się na praktyczny prezent, lecz niech nie będą to skarpety…

Kiedy wiemy, że facet ten mocno dba o siebie, idźmy w stronę markowych kosmetyków z limitowanej edycji, a jeżeli świetnie czuje się w kuchni, podarujmy silikonowe składane pojemniki na żywność. To miks przyjemnego i pożytecznego – fajnie wyglądają, a przy tym są niesamowicie użyteczne. Jeśli wiemy, że facet zna się na dobrych trunkach, winach lub whiskey, można dać w prezencie metalowy shaker z zapasem syropów barmańskich.

Nie zostawiajmy kupna prezentu na ostatnią chwilę. Przejrzyjmy szczegółowo asortyment Gimi czy Giant w internecie i zdecydujmy się na konkretne rzeczy. Gdyby nam nie pasowały, zawsze zostaje nam w zapasie trochę czasu na zwrot i zamówienie czegoś nowego. Jeżeli chcemy zorientować się w dostępności i kosztach konkretnych pozycji ze sklepu w sieci, na przykład Genuine, możemy odezwać się do obsługi telefonicznie bądź drogą mailową. Wybór w sklepach pokroju Gigabyte najczęściej jest tak szeroki, że na pewno uda nam się nabyć coś, co obdarowaną osobę miło zaskoczy i ucieszy.