Czas iść na siłownię!

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, należy już pochylić się nad wakacyjną formą.

Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic lub siłownię i zmodyfikować jadłospis. Parę tygodni przed latem sale fitness są przepełnione tzw. „sezonowcami”, którzy próbują polepszyć swój wygląd w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, gdyż modelowanie sylwetki wymaga wielu miesięcy mocnej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.

Żeby rozpisać sobie dobry schemat treningowy oraz menu, należy poszukać porad w sieci. Należy bezwzględnie pamiętać, że każdy jest odmienny i nie można brać schematów ćwiczeń i menu słynnych pakerów bez dostosowania ich do siebie. Nie studiuj głupawych miesięczników kolorowych, w których w każdym odcinku proponuje się podobno wspaniałe treningi i diety na wartościową masę mięśniową w miesiąc. Takie rzeczy są niemożliwe, nawet przy łykaniu dobrych odżywek. Ale pewne artykuły są warte nabycia, poniżej przedstawiamy kilka rodzajów.

Thermo fat burnerTaki artykuł jest wart wybrania. Klasyczny suplement diety na odchudzanie najczęściej posiada kilka substancji, które wspomagają spalanie tłuszczu – na przykład kofeinę. (Reklama: pierś z kurczaka z jabłkami). Z testów dowiedziano się, że takie artykuły posiadają znaczące działanie aktywujące, to znaczy podbudowują nastrój ćwiczącego, a ich skuteczność jest raczej mała. O ile masz problemy z sercem, lepiej nie kupuj takich środków, gdyż duża zawartość stymulantów może sprawić dyskomfort.

Baton białkowyGłównymi wrogami osoby, która planuje utrzymać estetyczną sylwetkę, są rzecz jasna cukry. Mało kto wie, że cukier jest dużo groźniejszy dla ciała i sylwetki niż oczerniany tłuszcz.

Jeśli ciekawią Cię opisane w niniejszym tekście tematy i masz ochotę przeczytać większą ilość wiadomości na tego typu temat – wejdź tu niewidoczne aparaty ortodontyczne częstochowa.

O ile złapie cię ogromna ochota na połknięcie czegoś smakowitego najlepiej jest zakupić sobie kilka dobrych batonów białkowych. (Reklama: białko dla początkujących). Tego gatunku suplementy są zazwyczaj robione z białka serwetkowego oraz słodzików i aromatów. W sklepach można nabyć szeroką gamę smaków i odmian batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ulubiony pyszny smak.

Źródło: