Czas iść na siłownię!

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, należy już pomyśleć nad plażową sylwetką.

Do okresu wakacyjnego jeszcze pół roku, a więc akurat tyle, żeby zapisać się na aerobic albo siłownię i zmodyfikować jadłospis.

Jeśli szukasz interesujących informacji na ten temat, odwiedź gabinet rehabilitacji warszawa nas, a na pewno odnajdziesz interesujące fakty.

Parę tygodni przed urlopami sale są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują zmienić swój wygląd w krótkim czasie.To stracone nadzieje, gdyż poprawianie sylwetki potrzebuje dużej liczby dni mocnej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

Żeby rozpisać sobie właściwy reżim ćwiczeniowy oraz sposób żywienia, warto poszukać wskazówek w cyberprzestrzeni. Trzeba zawsze pamiętać, że każdy jest odmienny i nie wolno brać treningów i diet mistrzów bez dostosowania ich do siebie. Nie kupuj bezwartościowych gazetach kolorowych, w których w każdym wydaniu proponuje się podobno wspaniałe metody na dużą masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie rzeczy są abstrakcyjne, nawet przy łykaniu najnowszych odżywek. Niektóre suplementy są warte zakupienia, poniżej prezentujemy kilka typów. Zobacz też suplementy diety.

Thermo fat burner
Ten artykuł jest wart zakupu. Statystyczny suplement diety na odchudzanie najczęściej zawiera kilka substancji, które wspomagają niszczenie tłuszczu – np. kofeinę. Z wielu badań wynika, że takie artykuły wykazują mocne działanie motywujące, to znaczy wzmacniają ducha zawodnika, a ich efektywność jest raczej niewielka. Jeśli masz problemy z ciśnieniem, lepiej nie kupuj takich środków, ponieważ duża ilość stymulantów może spowodować złe samopoczucie. Sprawdź również napoje izotoniczne.

Baton białkowy
Największymi wrogami osoby, która pragnie uzyskać szczupłą sylwetkę, są rzecz jasna słodycze. Mało kto orientuje się, że cukier jest dużo groźniejszy dla zdrowia i sylwetki niż szkalowany tłuszcz. Jeżeli dopadnie cię ogromna ochota na spożycie czegoś smakowitego najlepiej jest zakupić sobie parę przepysznych batonów białkowych. Tego typu produkty są zazwyczaj robione z białka zwierzęcego oraz słodzików i aromatów. W Polsce można nabyć duży wachlarz smaków i odmian batonów białkowych, każdy znajdzie sobie swój ulubiony wspaniały smak.

Źródło: