Nie wiesz co uczynić ze swoim życiem? Zostań pośrednikiem ubezpieczeniowym!

Wielu młodych osób, mimo wyższego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku ciekawego zatrudnienia. Absolwenci kierunków humanistycznych lub filologicznych, często po zakończeniu studiów nie mogą odnaleźć wakatu w swoim zawodzie. Lecz nie można się martwić, trzeba rozejrzeć się za jakimiś fascynującymi opcjami na rynku. Jedną z lepszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na naszym rynku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, istniało w naszym państwie dosłownie kilka firm z tego sektora. Jednak wraz ze wzrostem potrzeby na tego rodzaju usługi, wzrósł kilkakrotnie ich odsetek. Obecnie mamy do wyboru kilkanaście tego typu agencji, które nie są w stanie funkcjonować bez przedstawicieli. Jeżeli interesuje cię rozwijająca i intrygująca praca agent ubezpieczeniowy to twoje powołanie. Otrzymujesz stałą gażę na pełen wymiar godzin, która stanowi tylko część twojego wynagrodzenia. Gdyż najwięcej pieniędzy dostaniesz z odsetek ze składek ubezpieczeniowych od pozyskanych przez ciebie konsumentów. Jeśli jesteś ambitną i pewną siebie osobą, z wielkim darem przekonywania i potrafiącą postępować również z najbardziej wymagającym klientem, to jest to zawód właśnie dla ciebie.

Aby podjąć się tego wyzwania, wcale nie musisz mieć dużego pojęcia o ubezpieczeniach.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeśli tak, to sprawdź bez ociągania, co znajdziesz w najświeższym wpisie (https://contra-odszkodowania.pl/bezgotowkowa-naprawa-samochodu-z-oc-sprawcy/) – on także na pewno okaże się wartościowy!

Wklep w swą przeglądarkę kwestię „praca agent ubezpieczeniowy” a znajdziesz kilkanaście pozycji z anonsami agencji, które zatrudniają niedoświadczonych pracowników – fmg.pl/praca/. Będziesz początkowo zatrudniony na okres próbny, bardzo dobrze cię wyszkolą, a na zachętę dostaniesz paru stałych klientów. Potem nie zostanie już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać dzięki nim całkiem przyzwoite pieniądze. Na rynku jest wiele firm, które różnią się nie tylko cenami ubezpieczeń, ale również warunkami zatrudnienia (-> więcej). Dlatego dobrze dowiedzieć się które z nich są dobre dla ciebie. Niekiedy wymagane będzie od ciebie rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i samodzielne opłacanie składki ZUS, lecz nie wszystkie agencje mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Praca w korporacji ubezpieczeniowej jest wymarzoną karierą dla pewnych siebie i przebojowych ludzi, którzy chcą zarabiać sami na siebie. Z powodu znaczących prowizji od składek, jesteś na bieżąco nagradzany za kłopot poniesiony przy pozyskiwaniu kolejnych konsumentów.