Organizacja wyjazdów integracyjnych

W dzisiejszych czasach w biznesie zaczęto nie tylko dbać o finanse przedsiębiorstwa, ale również na nastrój jej pracowników. Nie od dziś jasne jest przecież, że usatysfakcjonowanyzadowolony pracownikpodwładny, to lojalny pracownik. Bardzo znaną formą zapewniania rozrywek pracownikom przez pracodawców są wyjazdy integracyjne.

Popularne są parki linowe, imprezy na plaży czy górskie, zimowe wycieczki. Tego typu działania mają wywołać konsolidację zespołu (stąd nazwa) oraz zmotywowanie go do wydajniejszej i lepszej pracy. Z tego tytułu określa się je jako wyjazdy motywacyjne.

Incentive – nowa jakość w turystyce
Zakłady pracy (sprawdź koniecznie – kwatery pracownicze łódź na spijtanio) często decydują się na incentive, czyli wycieczkę w celach turystycznych dla podwładnych bądź partnerów, który jest całościowo opłacany oraz zorganizowany przez przedsiębiorstwo. Incentive ma na celu zwiększenie lojalności partnerów biznesowych wobec marki, a także pracowników wobec zarządu firmy. Współcześnie tego typu wydarzenia są domeną korporacji. Małych i średnich przedsiębiorstw bowiem nie stać na opłaty tego typu.

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

Imprezy firmowe – częsta praktyka w biznesie
Częściej jednak niż wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne oraz incentive urządzane są imprezy firmowe. Odbywają się one na ogół w wynajętym hotelu i zawierają w sobie część oficjalną, w której głos mają właściciele zakładu podsumowując z reguły zrealizowane przez firmę projekty oraz nagradzając zasłużonych podwładnych, oraz nieoficjalną, kiedy to wszyscy goście oddają się w wir zabawy.

Obsługa podróży służbowych tylko poprzez biura
Jeśli chodzi o imprezy dla firm Wrocław, będący liderem Dolnego Śląska, ma wiele do zaoferowania. W tym miejscu ma siedzibę wiele firm specjalizujących się w organizacji służbowych imprez. Natomiast obsługa podróży służbowych to wciąż domena biur podróży. Identycznie sprawa wygląda z organizacją i planowaniem wyjazdów incentive. W przypadku imprez firmowych, Wrocław przoduje w ilości agencji eventowych parających się takim zakresem działania. Jest jednak szansa, ze w przyszłości zajmą się one również w usłudze nazywającej się obsługa podróży służbowych – link do biura podróży